Kontakt

Zakład Handlu Materiałami Budowlanymi i Opałem
Andrzej Kozak
ul. Kopernika 39
21-100 Lubartów

NIP: 714-000-12-91

Powiatowy Bank Spółdzielczy z Siedzibą w Lubartowie,
60 8707 0006 0000 5047 2000 0001

 

Lubartów ul. Nowodworska 20 - Centrala

Czynne: PN-PT 6-18, SB 6-14

tel. 81-854-27-71,  500-100-440

email: handel@kozakbud.pl 

 

Sklep Budowlany:

 

 Paweł Wasak

tel. 539-531-807

email: pawel.wasak@kozakbud.pl

 

 Paweł Lisek

tel. 698-660-157 

email: pawel.lisek@kozakbud.pl

 

 Kostka Brukowa i Ogrodzenia:

Tomasz Lipski

tel. 606-780-948

email: tomasz.lipski@kozakbud.pl

 

Kacper Polichańczuk

tel: 728-520-503 

email: kacper.polichanczuk@kozakbud.pl

 

Dyrektor Handlowy 

Andrzej Marzęda

tel. 510-233-655

email: andrzej.marzeda@kozakbud.pl

 

Lublin ul. Wrońska 10

- Skład Materiałów Budowlanych

- Centrum Kostki Brukowej

 Czynne: PN-PT 8-16, SB 8-14

 

Kamil Dziedzic

tel.728-519-902

email. kamil.dziedzic@kozakbud.pl

 

Emanuel Milanowski

tel. 512-252-065

email: emanuel.milanowski@kozakbud.pl

 

 

Lubartów ul. Kopernika 39

Czynne: PN-PT 7-16, SB 7-13

tel. 81-855-66-92, 515-252-688

email: kopernika@kozakbud.pl

 

Tarło 92a   21-104 Niedźwiada

Czynne: PN-PT 7-16, SB 7-13

tel. 81-851-42-54, 517-813-749

email: tarlo@kozakbud.pl

 

Serniki 1a   21-107 Serniki

Czynne: PN-PT 7-16, SB 7-13

tel: 517-813-748

email: serniki@kozakbud.pl

 

21-413 Serokomla, Hordzież 45

Czynne: PN-PT 7-16, SB 7-13

tel: 25-755-45-21, 795-147-481

email: serokomla@kozakbud.pl

 

Starościn 8   21-132 Kamionka

Czynne: PN-PT 7-16, SB 7-13

tel: 517-813-752

email: staroscin@kozakbud.pl 

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:
Twój email:
Telefon:
Preferowana forma kontaktu:
Powód kontaktu:
Temat:
Treść: